trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Motol | 10:12 | |
Nemocnice Motol | 10:14 | |
Šafránecká | 10:15 | |
Obora Hvězda | 10:17 | |
Malý Břevnov | 10:19 | |
Bílá Hora | 10:21 | |
Ruzyňský hřbitov | 10:22 | |
Zadní Jiviny | 10:24 | |
Na Hůrce | 10:25 | |
Hostivice,Palouky | 10:26 | |
Hostivice,Průmyslová | 10:27 | |
Hostivice,Nouzov | 10:28 | |
Hostivice | 10:29 | |
Hostivice,Stadion | 10:31 | |
Hostivice,Litovice | 10:32 | |
Hostivice,Staré Litovice | 10:33 | |
Hostivice,Břve | 10:36 | |
Hostivice,Břve,sportovní hala | 10:37 | |
Hostivice,Břve | 10:38 | |
Chýně,Pivovarský dvůr | 10:41 | |
Chýně | 10:42 | |
Chýně,Nádraží | 10:45 | |
Chýně,Háje | 10:47 | |
Chýně | 10:49 | |
Chýně,Pivovarský dvůr | 10:50 | |
Chýně,Žitná | 10:52 | |
Chrášťany | 10:55 | |
Chrášťany,Protherm | 10:56 | |
Chrášťany,Scania-Label | 10:57 | |
Depo Zličín | 10:58 | |
Zličín | 11:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost