trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Motol | 06:09 | |
Nemocnice Motol | 06:11 | |
Šafránecká | 06:12 | |
Obora Hvězda | 06:14 | |
Malý Břevnov | 06:15 | |
Bílá Hora | 06:16 | |
Ruzyňský hřbitov | 06:17 | |
Zadní Jiviny | 06:19 | |
Na Hůrce | 06:20 | |
Hostivice,Palouky | 06:21 | |
Hostivice,Průmyslová | 06:22 | |
Hostivice,Nouzov | 06:23 | |
Hostivice | 06:24 | |
Hostivice,Stadion | 06:25 | |
Hostivice,Litovice | 06:26 | |
Hostivice,Staré Litovice | 06:27 | |
Hostivice,Břve | 06:30 | |
Hostivice,Břve,sportovní hala | 06:31 | |
Hostivice,Břve | 06:32 | |
Chýně,Pivovarský dvůr | 06:35 | |
Chýně | 06:36 | |
Chýně,Nádraží | 06:39 | |
Chýně,Háje | 06:41 | |
Chýně | 06:43 | |
Chýně,Pivovarský dvůr | 06:44 | |
Chýně,Žitná | 06:46 | |
Chrášťany | 06:49 | |
Chrášťany,Protherm | 06:49 | |
Chrášťany,Scania-Label | 06:50 | |
Depo Zličín | 06:51 | |
Zličín | 07:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost