trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 21:50 | |
Stodůlky | 21:52 | |
Luka | 21:54 | |
Lužiny | 21:55 | |
Hůrka | 21:57 | |
Nové Butovice | 21:58 | |
Jinonice | 22:00 | |
Radlická | 22:02 | |
Smíchovské nádraží | 22:05 | |
Anděl | 22:07 | |
Karlovo náměstí | 22:09 | |
Národní třída | 22:10 | |
Můstek - B | 22:11 | |
Náměstí Republiky | 22:13 | |
Florenc - B | 22:14 | |
Křižíkova | 22:16 | |
Invalidovna | 22:18 | |
Palmovka | 22:19 | |
Českomoravská | 22:21 | |
Vysočanská | 22:23 | |
Kolbenova | 22:25 | |
Hloubětín | 22:27 | |
Rajská zahrada | 22:29 | |
Černý Most | 22:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost