trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 21:05 | |
Rajská zahrada | 21:07 | |
Hloubětín | 21:09 | |
Kolbenova | 21:11 | |
Vysočanská | 21:13 | |
Českomoravská | 21:14 | |
Palmovka | 21:16 | |
Invalidovna | 21:18 | |
Křižíkova | 21:19 | |
Florenc - B | 21:21 | |
Náměstí Republiky | 21:23 | |
Můstek - B | 21:24 | |
Národní třída | 21:25 | |
Karlovo náměstí | 21:27 | |
Anděl | 21:29 | |
Smíchovské nádraží | 21:31 | |
Radlická | 21:33 | |
Jinonice | 21:35 | |
Nové Butovice | 21:38 | |
Hůrka | 21:39 | |
Lužiny | 21:41 | |
Luka | 21:42 | |
Stodůlky | 21:44 | |
Zličín | 21:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost