trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:27 | |
Obchodní centrum Sárská | 11:30 | |
Bavorská | 11:34 | |
Lýskova | 11:35 | |
Stodůlky | 11:37 | |
Holýšovská | 11:38 | |
Hlávkova | 11:39 | |
Řeporyjské náměstí | 11:41 | |
Zahrádky | 11:43 | |
Zmrzlík | 11:46 | |
Zadní Kopanina | 11:48 | |
Maškův mlýn | 11:51 | |
Cikánka | 11:52 | |
Lomy | 11:53 | |
U Lomů | 11:54 | |
Cementárna Radotín | 11:55 | |
V Sudech | 11:56 | |
Safírová | 11:57 | |
Prvomájová | 11:58 | |
Nádraží Radotín | 12:00 | |
U Jankovky | 12:01 | |
Vrážská | 12:01 | |
Přeštínská | 12:02 | |
Přístav Radotín | 12:04 | |
Lahovice | 12:05 | |
Most Závodu míru | 12:09 | |
Zbraslavské náměstí | 12:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost