trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zbraslavské náměstí | 17:26 | |
Lahovice | 17:28 | |
Lahovický most | 17:29 | |
Přístav Radotín | 17:30 | |
Přeštínská | 17:32 | |
Vrážská | 17:33 | |
U Jankovky | 17:34 | |
Nádraží Radotín | 17:35 | |
Nádraží Radotín | 17:36 | |
Prvomájová | 17:38 | |
Safírová | 17:39 | |
V Sudech | 17:40 | |
Cementárna Radotín | 17:41 | |
U Lomů | 17:42 | |
Lomy | 17:43 | |
Cikánka | 17:44 | |
Maškův mlýn | 17:45 | |
Zadní Kopanina | 17:48 | |
Zmrzlík | 17:50 | |
Zahrádky | 17:53 | |
Řeporyjské náměstí | 17:55 | |
Hlávkova | 17:56 | |
Holýšovská | 17:57 | |
Stodůlky | 17:59 | |
Lýskova | 18:00 | |
Bavorská | 18:02 | |
Obchodní centrum Sárská | 18:05 | |
Zličín | 18:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost