trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zbraslavské náměstí | 13:26 | |
Lahovice | 13:28 | |
Lahovický most | 13:29 | |
Přístav Radotín | 13:30 | |
Přeštínská | 13:32 | |
Vrážská | 13:33 | |
U Jankovky | 13:34 | |
Nádraží Radotín | 13:35 | |
Nádraží Radotín | 13:36 | |
Prvomájová | 13:38 | |
Safírová | 13:39 | |
V Sudech | 13:40 | |
Cementárna Radotín | 13:41 | |
U Lomů | 13:42 | |
Lomy | 13:43 | |
Cikánka | 13:44 | |
Maškův mlýn | 13:45 | |
Zadní Kopanina | 13:48 | |
Zmrzlík | 13:50 | |
Zahrádky | 13:53 | |
Řeporyjské náměstí | 13:55 | |
Hlávkova | 13:56 | |
Holýšovská | 13:57 | |
Stodůlky | 13:59 | |
Lýskova | 14:00 | |
Bavorská | 14:02 | |
Obchodní centrum Sárská | 14:05 | |
Zličín | 14:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost