trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 06:02 | |
Prvomájová | 06:04 | |
Ametystová | 06:05 | |
Živcová | 06:06 | |
Lahovská | 06:08 | |
Otěšínská | 06:10 | |
Solná | 06:12 | |
Plánická | 06:13 | |
Pod Říhákem | 06:14 | |
U Kestřánků | 06:15 | |
Prvomájová | 06:16 | |
Nádraží Radotín | 06:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost