trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 11:16 | |
Lihovar | 11:18 | |
Serpentina | 11:22 | |
Barrandovská | 11:23 | |
Horní cesta | 11:24 | |
Filmové ateliéry | 11:25 | |
Filmové ateliéry | 11:26 | |
Slavínského | 11:27 | |
Geologická | 11:28 | |
Terasy | 11:29 | |
Lihovar | 11:32 | |
Smíchovské nádraží | 11:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost