trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 18:10 | |
Lihovar | 18:12 | |
Malá Chuchle | 18:15 | |
Dostihová | 18:16 | |
Lahovičky | 18:18 | |
Lahovice | 18:20 | |
Zbraslavské náměstí | 18:23 | |
U Včely | 18:25 | |
Žabovřesky | 18:27 | |
Na Drahách | 18:28 | |
Pod Zatáčkou | 18:29 | |
Baně | 18:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost