trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 11:10 | |
Lihovar | 11:12 | |
Malá Chuchle | 11:15 | |
Dostihová | 11:16 | |
Lahovičky | 11:18 | |
Lahovice | 11:20 | |
Zbraslavské náměstí | 11:23 | |
U Včely | 11:25 | |
Žabovřesky | 11:27 | |
Na Drahách | 11:28 | |
Pod Zatáčkou | 11:29 | |
Baně | 11:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost