trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 09:46 | |
Lihovar | 09:48 | |
Malá Chuchle | 09:51 | |
Dostihová | 09:52 | |
Lahovičky | 09:54 | |
Lahovice | 09:56 | |
Zbraslavské náměstí | 09:59 | |
U Včely | 10:01 | |
Žabovřesky | 10:03 | |
Na Drahách | 10:04 | |
Pod Zatáčkou | 10:05 | |
Baně | 10:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost