trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 20:35 | |
Lihovar | 20:37 | |
Malá Chuchle | 20:40 | |
Dostihová | 20:41 | |
Lahovičky | 20:43 | |
Lahovice | 20:45 | |
Zbraslavské náměstí | 20:48 | |
Žabovřeská | 20:50 | |
Kostrounek | 20:51 | |
Peluněk | 20:52 | |
Pod Kyjovem | 20:53 | |
U Kapličky | 20:55 | |
Škola Lipence | 20:56 | |
Lipence | 20:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost