trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Baně | 15:58 | |
Pod Zatáčkou | 15:59 | |
Na Drahách | 16:00 | |
Žabovřesky | 16:01 | |
U Včely | 16:03 | |
Elišky Přemyslovny | 16:04 | |
Zbraslavské náměstí | 16:05 | |
Lahovice | 16:07 | |
Lahovičky | 16:09 | |
Dostihová | 16:10 | |
Malá Chuchle | 16:12 | |
Lihovar | 16:15 | |
Smíchovské nádraží | 16:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost