trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 18:43 | |
Stodůlky | 18:45 | |
Luka | 18:47 | |
Lužiny | 18:48 | |
Hůrka | 18:50 | |
Nové Butovice | 18:52 | |
Jinonice | 18:54 | |
Radlická | 18:55 | |
Smíchovské nádraží | 18:58 | |
Anděl | 19:00 | |
Karlovo náměstí | 19:02 | |
Národní třída | 19:03 | |
Můstek - B | 19:05 | |
Náměstí Republiky | 19:06 | |
Florenc - B | 19:08 | |
Křižíkova | 19:09 | |
Invalidovna | 19:11 | |
Palmovka | 19:13 | |
Českomoravská | 19:15 | |
Vysočanská | 19:16 | |
Kolbenova | 19:18 | |
Hloubětín | 19:20 | |
Rajská zahrada | 19:23 | |
Černý Most | 19:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost