trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 17:58 | |
Rajská zahrada | 17:59 | |
Hloubětín | 18:01 | |
Kolbenova | 18:03 | |
Vysočanská | 18:05 | |
Českomoravská | 18:07 | |
Palmovka | 18:09 | |
Invalidovna | 18:11 | |
Křižíkova | 18:12 | |
Florenc - B | 18:14 | |
Náměstí Republiky | 18:15 | |
Můstek - B | 18:17 | |
Národní třída | 18:18 | |
Karlovo náměstí | 18:20 | |
Anděl | 18:22 | |
Smíchovské nádraží | 18:24 | |
Radlická | 18:26 | |
Jinonice | 18:28 | |
Nové Butovice | 18:30 | |
Hůrka | 18:32 | |
Lužiny | 18:34 | |
Luka | 18:35 | |
Stodůlky | 18:37 | |
Zličín | 18:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost