trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 23:54 | |
Křížová | 23:56 | |
Správa sociálního zabezpečení | 23:57 | |
Pod Konvářkou | 23:58 | |
Konvářka | 23:59 | |
Dívčí hrady | 24:00 | |
Kesnerka | 24:01 | |
Pod Kesnerkou | 24:02 | |
Franty Kocourka | 24:04 | |
Ke Koulce | 24:05 | |
Křížová | 24:06 | |
Na Knížecí | 24:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost