trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 23:24 | |
Křížová | 23:26 | |
Správa sociálního zabezpečení | 23:27 | |
Pod Konvářkou | 23:28 | |
Konvářka | 23:29 | |
Dívčí hrady | 23:30 | |
Kesnerka | 23:31 | |
Pod Kesnerkou | 23:32 | |
Franty Kocourka | 23:34 | |
Ke Koulce | 23:35 | |
Křížová | 23:36 | |
Na Knížecí | 23:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost