trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chaplinovo náměstí | 18:08 | |
Poliklinika Barrandov | 18:09 | |
Štěpařská | 18:10 | |
Nový Slivenec | 18:12 | |
V Remízku | 18:12 | |
Smaragdová | 18:13 | |
Návětrná | 18:15 | |
K Holyni | 18:16 | |
Slivenec | 18:17 | |
Za Farou | 18:18 | |
K Austisu | 18:20 | |
Zahrádky | 18:23 | |
Řeporyjské náměstí | 18:25 | |
Hlávkova | 18:26 | |
Holýšovská | 18:27 | |
Stodůlky | 18:29 | |
Lýskova | 18:30 | |
Bavorská | 18:32 | |
Obchodní centrum Sárská | 18:35 | |
Zličín | 18:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost