trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chaplinovo náměstí | 11:08 | |
Poliklinika Barrandov | 11:09 | |
Štěpařská | 11:10 | |
Nový Slivenec | 11:12 | |
V Remízku | 11:12 | |
Smaragdová | 11:13 | |
Návětrná | 11:15 | |
K Holyni | 11:16 | |
Slivenec | 11:17 | |
Za Farou | 11:18 | |
K Austisu | 11:20 | |
Zahrádky | 11:23 | |
Řeporyjské náměstí | 11:25 | |
Hlávkova | 11:26 | |
Holýšovská | 11:27 | |
Stodůlky | 11:29 | |
Lýskova | 11:30 | |
Bavorská | 11:32 | |
Obchodní centrum Sárská | 11:35 | |
Zličín | 11:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost