trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Křenice | 11:13 | |
Pod Hradem | 11:17 | |
Hájek | 11:20 | |
U Mezníku | 11:21 | |
Netluky | 11:23 | |
K Netlukám | 11:24 | |
Uhříněves | 11:26 | |
Nové náměstí | 11:27 | |
Picassova | 11:28 | |
Na Vrchách | 11:30 | |
Fruta | 11:31 | |
Průmstav | 11:32 | |
Dolní Měcholupy | 11:34 | |
Dolnoměcholupská | 11:35 | |
Kutnohorská | 11:36 | |
Ústřední | 11:38 | |
Průmyslová | 11:39 | |
Na Homoli | 11:40 | |
Malešická továrna | 11:41 | |
Depo Hostivař | 11:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost