trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Královice | 20:17 | |
Hájek | 20:20 | |
U Mezníku | 20:21 | |
Netluky | 20:23 | |
K Netlukám | 20:24 | |
Uhříněves | 20:26 | |
Nové náměstí | 20:27 | |
Picassova | 20:28 | |
Na Vrchách | 20:30 | |
Fruta | 20:31 | |
Průmstav | 20:32 | |
Dolní Měcholupy | 20:34 | |
Dolnoměcholupská | 20:35 | |
Kutnohorská | 20:36 | |
Ústřední | 20:38 | |
Průmyslová | 20:39 | |
Na Homoli | 20:40 | |
Malešická továrna | 20:41 | |
Depo Hostivař | 21:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost