trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Královice | 16:17 | |
Hájek | 16:20 | |
U Mezníku | 16:21 | |
Netluky | 16:23 | |
K Netlukám | 16:24 | |
Uhříněves | 16:26 | |
Nové náměstí | 16:27 | |
Picassova | 16:28 | |
Na Vrchách | 16:30 | |
Fruta | 16:31 | |
Průmstav | 16:32 | |
Dolní Měcholupy | 16:34 | |
Dolnoměcholupská | 16:35 | |
Kutnohorská | 16:36 | |
Ústřední | 16:38 | |
Průmyslová | 16:39 | |
Na Homoli | 16:40 | |
Malešická továrna | 16:41 | |
Depo Hostivař | 17:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost