trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Doubek | 16:33 | |
Babice,Babičky | 16:35 | |
Babice,U hřiště | 16:36 | |
Babice | 16:38 | |
Říčany,Strašín | 16:40 | |
Březí,U křížku | 16:42 | |
Říčany,Pacov,Horní Pacov | 16:43 | |
Říčany,Pacov | 16:44 | |
Říčany,Pacov,U Hřbitova | 16:45 | |
Říčany,U Větrníku | 16:48 | |
Říčany,Prům.areál Černokostelecká | 16:49 | |
Uhříněveský hřbitov | 16:54 | |
Uhříněves | 16:56 | |
Nové náměstí | 16:57 | |
Picassova | 16:58 | |
Na Vrchách | 17:00 | |
Fruta | 17:01 | |
Průmstav | 17:02 | |
Dolní Měcholupy | 17:04 | |
Dolnoměcholupská | 17:05 | |
Kutnohorská | 17:06 | |
Ústřední | 17:08 | |
Průmyslová | 17:09 | |
Na Homoli | 17:10 | |
Malešická továrna | 17:11 | |
Depo Hostivař | 17:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost