trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Doubek | 10:33 | |
Babice,Babičky | 10:35 | |
Babice,U hřiště | 10:36 | |
Babice | 10:38 | |
Říčany,Strašín | 10:40 | |
Březí,U křížku | 10:42 | |
Říčany,Pacov,Horní Pacov | 10:43 | |
Říčany,Pacov | 10:44 | |
Říčany,Pacov,U Hřbitova | 10:45 | |
Říčany,U Větrníku | 10:48 | |
Říčany,Prům.areál Černokostelecká | 10:49 | |
Uhříněveský hřbitov | 10:54 | |
Uhříněves | 10:56 | |
Nové náměstí | 10:57 | |
Picassova | 10:58 | |
Na Vrchách | 11:00 | |
Fruta | 11:01 | |
Průmstav | 11:02 | |
Dolní Měcholupy | 11:04 | |
Dolnoměcholupská | 11:05 | |
Kutnohorská | 11:06 | |
Ústřední | 11:08 | |
Průmyslová | 11:09 | |
Na Homoli | 11:10 | |
Malešická továrna | 11:11 | |
Depo Hostivař | 11:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost