trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Uhříněves | 08:54 | |
Uhříněves | 08:56 | |
Nové náměstí | 08:57 | |
Picassova | 08:58 | |
Na Vrchách | 09:00 | |
Fruta | 09:01 | |
Průmstav | 09:02 | |
Dolní Měcholupy | 09:04 | |
Dolnoměcholupská | 09:05 | |
Kutnohorská | 09:06 | |
Ústřední | 09:08 | |
Průmyslová | 09:09 | |
Na Homoli | 09:10 | |
Malešická továrna | 09:11 | |
Depo Hostivař | 09:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost