trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 13:24 | |
Červeňanského | 13:25 | |
Píškova | 13:26 | |
Amforová | 13:27 | |
Luka | 13:29 | |
Vackova | 13:30 | |
Stodůlky | 13:32 | |
Lýskova | 13:33 | |
Bavorská | 13:34 | |
Bílý Beránek | 13:35 | |
Slánská | 13:38 | |
Bazovského | 13:39 | |
Za Slánskou silnicí | 13:41 | |
Radnice Řepy | 13:42 | |
Reinerova | 13:44 | |
Jiviny | 13:46 | |
Staré náměstí | 13:47 | |
Nádraží Ruzyně | 13:48 | |
Ciolkovského | 13:49 | |
Sídliště Na Dědině | 13:50 | |
Vlastina | 13:51 | |
Divoká Šárka | 13:53 | |
Nad Džbánem | 13:55 | |
Nádraží Veleslavín | 14:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost