trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 16:57 | |
Nad Džbánem | 16:58 | |
Divoká Šárka | 17:01 | |
Vlastina | 17:03 | |
Sídliště Na Dědině | 17:04 | |
Ciolkovského | 17:05 | |
Nádraží Ruzyně | 17:06 | |
Staré náměstí | 17:07 | |
Jiviny | 17:08 | |
Reinerova | 17:10 | |
Radnice Řepy | 17:11 | |
Za Slánskou silnicí | 17:13 | |
Bazovského | 17:14 | |
Slánská | 17:16 | |
Bílý Beránek | 17:18 | |
Bavorská | 17:19 | |
Lýskova | 17:20 | |
Stodůlky | 17:22 | |
Vackova | 17:24 | |
Luka | 17:26 | |
Amforová | 17:27 | |
Píškova | 17:29 | |
Červeňanského | 17:30 | |
Ohradské náměstí | 17:31 | |
Velká Ohrada | 17:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost