trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 05:41 | |
Červeňanského | 05:42 | |
Píškova | 05:43 | |
Amforová | 05:44 | |
Luka | 05:46 | |
Vackova | 05:47 | |
Stodůlky | 05:49 | |
Lýskova | 05:50 | |
Bavorská | 05:51 | |
Bílý Beránek | 05:52 | |
Slánská | 05:55 | |
Bazovského | 05:56 | |
Za Slánskou silnicí | 05:57 | |
Radnice Řepy | 05:58 | |
Reinerova | 06:00 | |
Jiviny | 06:02 | |
Staré náměstí | 06:03 | |
Nádraží Ruzyně | 06:04 | |
Ciolkovského | 06:05 | |
Sídliště Na Dědině | 06:06 | |
Vlastina | 06:07 | |
Divoká Šárka | 06:08 | |
Nad Džbánem | 06:10 | |
Nádraží Veleslavín | 06:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost