trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 20:37 | |
Starodejvická | 20:40 | |
Pod Vyhlídkou | 20:41 | |
Macharovo náměstí | 20:42 | |
Vozovna Střešovice | 20:43 | |
Sibeliova | 20:45 | |
Norbertov | 20:46 | |
Náměstí Před Bateriemi | 20:47 | |
Talichova | 20:48 | |
U Vojenské nemocnice | 20:49 | |
Vojenská nemocnice | 20:50 | |
Poliklinika Petřiny | 20:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost