trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 19:54 | |
Vojenská nemocnice | 19:55 | |
U Vojenské nemocnice | 19:57 | |
Talichova | 19:58 | |
Náměstí Před Bateriemi | 19:59 | |
Norbertov | 20:00 | |
Sibeliova | 20:01 | |
Vozovna Střešovice | 20:03 | |
Macharovo náměstí | 20:04 | |
Pod Vyhlídkou | 20:05 | |
Starodejvická | 20:06 | |
Bořislavka | 20:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost