trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 14:54 | |
Vojenská nemocnice | 14:55 | |
U Vojenské nemocnice | 14:57 | |
Talichova | 14:58 | |
Náměstí Před Bateriemi | 14:59 | |
Norbertov | 15:00 | |
Sibeliova | 15:01 | |
Vozovna Střešovice | 15:03 | |
Macharovo náměstí | 15:04 | |
Pod Vyhlídkou | 15:05 | |
Starodejvická | 15:06 | |
Bořislavka | 15:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost