trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 14:37 | |
Starodejvická | 14:40 | |
Pod Vyhlídkou | 14:41 | |
Macharovo náměstí | 14:42 | |
Vozovna Střešovice | 14:43 | |
Sibeliova | 14:45 | |
Norbertov | 14:46 | |
Náměstí Před Bateriemi | 14:47 | |
Talichova | 14:48 | |
U Vojenské nemocnice | 14:49 | |
Vojenská nemocnice | 14:50 | |
Poliklinika Petřiny | 14:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost