trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 12:54 | |
Vojenská nemocnice | 12:55 | |
U Vojenské nemocnice | 12:57 | |
Talichova | 12:58 | |
Náměstí Před Bateriemi | 12:59 | |
Norbertov | 13:00 | |
Sibeliova | 13:01 | |
Vozovna Střešovice | 13:03 | |
Macharovo náměstí | 13:04 | |
Pod Vyhlídkou | 13:05 | |
Starodejvická | 13:06 | |
Bořislavka | 13:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost