trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 11:54 | |
Vojenská nemocnice | 11:55 | |
U Vojenské nemocnice | 11:57 | |
Talichova | 11:58 | |
Náměstí Před Bateriemi | 11:59 | |
Norbertov | 12:00 | |
Sibeliova | 12:01 | |
Vozovna Střešovice | 12:03 | |
Macharovo náměstí | 12:04 | |
Pod Vyhlídkou | 12:05 | |
Starodejvická | 12:06 | |
Bořislavka | 12:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost