trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 11:37 | |
Starodejvická | 11:40 | |
Pod Vyhlídkou | 11:41 | |
Macharovo náměstí | 11:42 | |
Vozovna Střešovice | 11:43 | |
Sibeliova | 11:45 | |
Norbertov | 11:46 | |
Náměstí Před Bateriemi | 11:47 | |
Talichova | 11:48 | |
U Vojenské nemocnice | 11:49 | |
Vojenská nemocnice | 11:50 | |
Poliklinika Petřiny | 11:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost