trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Petřiny | 10:54 | |
Vojenská nemocnice | 10:55 | |
U Vojenské nemocnice | 10:57 | |
Talichova | 10:58 | |
Náměstí Před Bateriemi | 10:59 | |
Norbertov | 11:00 | |
Sibeliova | 11:01 | |
Vozovna Střešovice | 11:03 | |
Macharovo náměstí | 11:04 | |
Pod Vyhlídkou | 11:05 | |
Starodejvická | 11:06 | |
Bořislavka | 11:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost