trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 08:37 | |
Starodejvická | 08:40 | |
Pod Vyhlídkou | 08:41 | |
Macharovo náměstí | 08:42 | |
Vozovna Střešovice | 08:43 | |
Sibeliova | 08:45 | |
Norbertov | 08:46 | |
Náměstí Před Bateriemi | 08:47 | |
Talichova | 08:48 | |
U Vojenské nemocnice | 08:49 | |
Vojenská nemocnice | 08:50 | |
Poliklinika Petřiny | 08:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost