trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 20:31 | |
Horčičkova | 20:32 | |
Háje | 20:33 | |
Metodějova | 20:35 | |
Ke Kateřinkám | 20:36 | |
Opatov | 20:38 | |
Litochlebské náměstí | 20:40 | |
Chodovská tvrz | 20:41 | |
Chodovec | 20:43 | |
Choceradská | 20:44 | |
Hlavní | 20:45 | |
Spořilov | 20:46 | |
Teplárna Michle | 20:48 | |
Chodovská | 20:49 | |
Bohdalec | 20:51 | |
Slavia | 20:53 | |
Bělocerkevská | 20:54 | |
Želivského | 21:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost