trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 05:58 | |
Želivského | 05:59 | |
Bělocerkevská | 06:01 | |
Slavia | 06:02 | |
Bohdalec | 06:04 | |
Chodovská | 06:05 | |
Teplárna Michle | 06:06 | |
Spořilov | 06:08 | |
Lešanská | 06:09 | |
Nad Pahorkem | 06:10 | |
Chodovec | 06:12 | |
Chodovská tvrz | 06:14 | |
Litochlebské náměstí | 06:15 | |
Opatov | 06:16 | |
Ke Kateřinkám | 06:19 | |
Metodějova | 06:20 | |
Háje | 06:22 | |
Horčičkova | 06:23 | |
Dolnokřeslická | 06:27 | |
Křeslice | 06:28 | |
Hříbková | 06:30 | |
Nové Pitkovice | 06:31 | |
K Pitkovičkám | 06:33 | |
Ke Kříži | 06:34 | |
Nové náměstí | 06:36 | |
Picassova | 06:37 | |
Nádraží Uhříněves | 06:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost