trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 21:03 | |
Želivského | 21:04 | |
Bělocerkevská | 21:06 | |
Slavia | 21:07 | |
Bohdalec | 21:09 | |
Chodovská | 21:10 | |
Teplárna Michle | 21:11 | |
Spořilov | 21:13 | |
Lešanská | 21:14 | |
Nad Pahorkem | 21:15 | |
Chodovec | 21:17 | |
Chodovská tvrz | 21:19 | |
Litochlebské náměstí | 21:20 | |
Opatov | 21:21 | |
Ke Kateřinkám | 21:24 | |
Metodějova | 21:25 | |
Háje | 21:27 | |
Horčičkova | 21:28 | |
Dolnokřeslická | 21:32 | |
Křeslice | 21:33 | |
Hříbková | 21:35 | |
Nové Pitkovice | 21:36 | |
K Pitkovičkám | 21:38 | |
Ke Kříži | 21:39 | |
Nové náměstí | 21:41 | |
Picassova | 21:42 | |
Nádraží Uhříněves | 21:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost