trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 05:18 | |
Želivského | 05:19 | |
Bělocerkevská | 05:21 | |
Slavia | 05:22 | |
Bohdalec | 05:24 | |
Chodovská | 05:25 | |
Teplárna Michle | 05:26 | |
Spořilov | 05:28 | |
Lešanská | 05:29 | |
Nad Pahorkem | 05:30 | |
Chodovec | 05:32 | |
Chodovská tvrz | 05:34 | |
Litochlebské náměstí | 05:35 | |
Opatov | 05:36 | |
Ke Kateřinkám | 05:39 | |
Metodějova | 05:40 | |
Háje | 05:42 | |
Horčičkova | 05:43 | |
Dolnokřeslická | 05:47 | |
Křeslice | 05:48 | |
Hříbková | 05:50 | |
Nové Pitkovice | 05:51 | |
K Pitkovičkám | 05:53 | |
Ke Kříži | 05:54 | |
Nové náměstí | 05:56 | |
Picassova | 05:57 | |
Nádraží Uhříněves | 06:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost