trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 20:01 | |
Horčičkova | 20:02 | |
Háje | 20:03 | |
Metodějova | 20:05 | |
Ke Kateřinkám | 20:06 | |
Opatov | 20:08 | |
Litochlebské náměstí | 20:10 | |
Chodovská tvrz | 20:11 | |
Chodovec | 20:13 | |
Choceradská | 20:14 | |
Hlavní | 20:15 | |
Spořilov | 20:16 | |
Teplárna Michle | 20:18 | |
Chodovská | 20:19 | |
Bohdalec | 20:21 | |
Slavia | 20:23 | |
Bělocerkevská | 20:24 | |
Želivského | 20:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost