trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 14:18 | |
Želivského | 14:19 | |
Bělocerkevská | 14:21 | |
Slavia | 14:22 | |
Bohdalec | 14:24 | |
Chodovská | 14:26 | |
Teplárna Michle | 14:27 | |
Spořilov | 14:29 | |
Lešanská | 14:31 | |
Nad Pahorkem | 14:32 | |
Chodovec | 14:34 | |
Chodovská tvrz | 14:36 | |
Litochlebské náměstí | 14:37 | |
Opatov | 14:38 | |
Ke Kateřinkám | 14:41 | |
Metodějova | 14:42 | |
Háje | 14:44 | |
Horčičkova | 14:45 | |
Jižní Město | 14:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost