trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 09:33 | |
Želivského | 09:34 | |
Bělocerkevská | 09:36 | |
Slavia | 09:37 | |
Bohdalec | 09:39 | |
Chodovská | 09:41 | |
Teplárna Michle | 09:42 | |
Spořilov | 09:44 | |
Lešanská | 09:46 | |
Nad Pahorkem | 09:47 | |
Chodovec | 09:49 | |
Chodovská tvrz | 09:51 | |
Litochlebské náměstí | 09:52 | |
Opatov | 09:53 | |
Ke Kateřinkám | 09:56 | |
Metodějova | 09:57 | |
Háje | 09:59 | |
Horčičkova | 10:00 | |
Dolnokřeslická | 10:04 | |
Křeslice | 10:05 | |
Hříbková | 10:08 | |
Nové Pitkovice | 10:09 | |
K Pitkovičkám | 10:11 | |
Ke Kříži | 10:12 | |
Nové náměstí | 10:14 | |
Picassova | 10:15 | |
Nádraží Uhříněves | 10:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost