trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ohrada | 18:56 | |
Ohrada | 18:58 | |
Černínova | 18:59 | |
Tachovské náměstí | 19:01 | |
U Památníku | 19:02 | |
Pernerova | 19:03 | |
Florenc | 19:05 | |
Bílá labuť | 19:07 | |
Náměstí Republiky | 19:09 | |
Dlouhá třída | 19:10 | |
Nemocnice Na Františku | 19:13 | |
Právnická fakulta | 19:14 | |
Staroměstská | 19:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost