jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
200
Kobylisy - Sídliště Bohnice
trasa
zastávka
čas
Kobylisy
20:37
vystoupit »
Písečná
20:39
vystoupit »
Čimický háj
20:40
vystoupit »
Podhajská pole
20:42
vystoupit »
Katovická
20:43
vystoupit »
Odra
20:44
vystoupit »
Zhořelecká
20:45
vystoupit »
Sídliště Bohnice
20:52
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.