trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 04:44 | |
Palmovka | 04:46 | |
Invalidovna | 04:48 | |
Křižíkova | 04:50 | |
Florenc - B | 04:51 | |
Náměstí Republiky | 04:53 | |
Můstek - B | 04:54 | |
Národní třída | 04:56 | |
Karlovo náměstí | 04:57 | |
Anděl | 04:59 | |
Smíchovské nádraží | 05:01 | |
Radlická | 05:04 | |
Jinonice | 05:06 | |
Nové Butovice | 05:08 | |
Hůrka | 05:09 | |
Lužiny | 05:11 | |
Luka | 05:12 | |
Stodůlky | 05:14 | |
Zličín | 05:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost