jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
200
Kobylisy - Sídliště Bohnice
trasa
zastávka
čas
Kobylisy
15:52
vystoupit »
Písečná
15:54
vystoupit »
Čimický háj
15:55
vystoupit »
Podhajská pole
15:57
vystoupit »
Katovická
15:58
vystoupit »
Odra
15:59
vystoupit »
Zhořelecká
16:00
vystoupit »
Sídliště Bohnice
16:07
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.