trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Písnice | 17:37 | |
U Libušské sokolovny | 17:38 | |
Jirčanská | 17:39 | |
Pavlíkova | 17:41 | |
Přírodní | 17:42 | |
Chýnovská | 17:43 | |
Nové dvory | 17:44 | |
Cílkova | 17:45 | |
Lhotecký les | 17:46 | |
Sídliště Lhotka | 17:47 | |
Lhotka | 17:48 | |
Novodvorská | 17:49 | |
Sídliště Novodvorská | 17:50 | |
Jílovská | 17:52 | |
Vrbova | 17:54 | |
Ve Studeném | 17:55 | |
Branické náměstí | 17:57 | |
U Staré pošty | 17:58 | |
Přístaviště | 17:59 | |
Lihovar | 18:03 | |
Smíchovské nádraží | 18:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost